Blog Tramwajów Warszawskich

Już jest! Blog Tramwajów Warszawskich – dzień dobry w tramwaju! To właśnie tu dowiesz się wszystkiego o tramwajach w Warszawie. Piszemy o wszystkim co piszczy w stołecznych, ale nie tylko w stołecznych szynach. A może szukasz jakiejś porady gdy podróżujesz tramwajem po Warszawie?

Piszemy o wszystkim, co związane z Tramwajami Warszawskimi ale i nie tylko, bo bardzo interesujemy się tramwajami także na świecie. Nasz blog jest otwarty – zapraszamy do współpracy każdego, także Ciebie jeśli masz coś, czym chciałbyś się podzielić. Zapraszamy wszystkich lubiących tramwaje i transport publiczny:) Blog Dzień dobry w tramwaju jest miejscem gdzie znajdziesz więcej treści do czytania w wolnej chwili. Piszemy o tym co się dzieje na warszawskich torach tramwajowych i co będzie się dziać. Mamy sporo materiałów archiwalnych, bo lubimy naszą tramwajową historię. Ważną kategorią tekstów są porady związane z podróżowanie tramwajami po stolicy. Lubimy także wszelkiego rodzaju ciekawostki, również ze świata. Dbamy by nasze teksty były pisane zrozumiałym językiem, niemal dla każdego kto chciałby się dowiedzieć czegoś więcej o otaczającym świecie. No i najważniejsze – pomagamy. Jeśli masz jakieś pytania, śmiało pisz! Blog Tramwajów Warszawskich Dzień dobry w tramwaju prowadzi czterech autorów, a wszyscy są związani zawodowo ze stołecznymi tramwajami. I pamiętaj, jeśli chcesz nas wspomóc swoją wiedzą albo masz coś ciekawego, to zapraszamy! Miłej lektury 🙂

 

Rafał Wójcik – Jeździ tramwajem od ponad 10 lat, poza tym testuje nowe pojazdy szynowe. Rafał Wójcik, znany także jako Twój Motorniczy, opowiada o pracy, blogu i sytuacjach mrożących krew w żyłach, które spotykają motorniczych w pracy. Ale spokojnie – Rafał zawsze Ci pomoże i sprawi, że tramwajem przyjemnie zawsze dojedziesz do celu.

 

 

 

 

 

 

Dawid Białowąs – Warszawski motorniczy, który zwiedza świat na rowerze lub z plecakiem. Zawsze spontanicznie, organizując wszystko na własną rękę. Zamiast zatłoczonych miast i popularnych zabytków wybiera parki narodowe, zapomniane górskie drogi. Poszukuje miejsc nieskażonych masową turystyką i spotkań z autentycznymi ludźmi. Nad pobyt w wygodnym hotelu przedkłada nocleg w namiocie i kąpiel w rzece. Tekstami na swoim blogu Gdzie los poniesie inspiruje do wypraw w nietypowe miejsca.

 

 

 

 

 

Grzegorz Szydło – kocha tramwaje, zabytkowe tramwaje i fotografię. Grzegorz pracuje w Tramwajach Warszawskich jako patron, czyli instruktor szkolący motorniczych. Zna wszystkie trasy jak własną kieszeń. Po godzinach prowadzi swój fotoblog – Lioosek Photo Blog

 

 

 

 

 

 

Maciej Dutkiewicz – rzecznik Tramwajów Warszawskich. Kocha wszystko co jeździ po szynach lub jest napędzane energią elektryczną. Oczywiście, że energię dają mu stołeczne tramwaje. Od 10 lat związany z transportem szynowym, także jako kolejarz. Kariera Macieja zaczęła się jednak w telewizji. Już jako dziennikarz, któremu nie straszne były tematy ekonomiczne, bardzo lubił wybierać te związane z tramwajami albo kolejami. Prywatnie – bardzo lubi wszystko co związane z USA.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *