o nas

Maciej Dutkiewicz – rzecznik Tramwajów Warszawskich. Kocha wszystko co jeździ po szynach lub jest napędzane energią elektryczną. Oczywiście, że energię dają mu stołeczne tramwaje. Od 10 lat związany z transportem szynowym, także jako kolejarz. Kariera Macieja zaczęła się jednak w telewizji. Już jako dziennikarz, któremu nie straszne były tematy ekonomiczne, bardzo lubił wybierać te związane z tramwajami albo kolejami. Prywatnie – bardzo lubi wszystko co związane z USA.

Rafał Wójcik – Jeździ tramwajem od ponad 10 lat, poza tym testuje nowe pojazdy szynowe.

Dawid Białowąs – zwiedza świat na rowerze lub z plecakiem. Zawsze spontanicznie, organizując wszystko na własną rękę. Zamiast zatłoczonych miast i popularnych zabytków wybiera parki narodowe, zapomniane górskie drogi. Poszukuje miejsc nieskażonych masową turystyką i spotkań z autentycznymi ludźmi. Nad pobyt w wygodnym hotelu przedkłada nocleg w namiocie i kąpiel w rzece. Tekstami na swoim blogu Gdzie los poniesie inspiruje do wypraw w nietypowe miejsca.

Grzegorz Szydło – kocha tramwaje, zabytkowe tramwaje i fotografię. Po godzinach prowadzi swój fotoblog – Lioosek Photo Blog